Image

Nowi Partnerzy KKM

Szeregi Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca zasilili nowi Partnerzy: kołobrzeskie Oceanarium, e-hulajnogi TIER oraz Aquaparku w Radisson Resort Kołobrzeg.

Na mapie Kołobrzegu znajdziecie wyjątkowe miejsce, pełne wspaniałych, morskich stworzeń. Można zobaczyć tam m.in. groźne piranie i mureny, niezwykłe kolorowe ryby rodem z baśniowych opowieści - błazenki, skrzydlice, rogatnice oraz niezwykle efektownie rozdymające się nadymki! Na spragnionych bardziej ekstremalnych wrażeń, czekają płaszczki i rekiny.
Wizyta w kołobrzeskim Oceanarium to nie tylko świetna zabawa i zachwycające zwierzęta, ale też wspaniała lekcja przyrody dla małych i dużych. Dzieci mogą na własne oczy zobaczyć to, co kryje się w morskiej toni! Oceanarium oferuje 20% zniżki na bilet.
Szczegóły partnera OCEANARIUM

Od 1 maja 2022 roku na posiadaczy Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca czekają nielimitowane, bezpłatne odblokowania e-hulajnóg TIER. To wszystko dzięki uruchomieniu usługi TIER Connect.
TIER Connect to funkcjonalność zaproponowana przez TIER Mobility, czołowego europejskiego operatora w sektorze mikromobilności, polegająca na zintegrowaniu tradycyjnego transportu miejskiego z mikromobilnością. Kołobrzeg jest pierwszym miastem w Polsce, które zostało objęte testowaniem tego rozwiązania. Od 1 maja 2022 roku posiadacze Karty Mieszkańca, otrzymają kod do wpisania w aplikacji TIER, dzięki któremu będą mogli skorzystać z bezpłatnego odblokowania e-hulajnóg TIER w Kołobrzegu bez limitów. Użytkownicy będą ponosili koszt tylko za przejechane minuty.
W celu wypożyczenia hulajnogi TIER należy zarejestrować się zakładając konto użytkownika poprzez aplikację TIER. Akcja trwa od 1 maja do 31 lipca 2022 r.
Szczegóły partnera Tier Mobility Sp z oo

Pragnący wodnych atrakcji poza sezonem letnim, mogą czuć się zaproszeni do Aquaparku w Radisson Resort Kołobrzeg. Można skorzystać z basenu sportowego, basenu rekreacyjnego, a także trzech zjeżdżalni (w tym jedna pontonowa). Do dyspozycji jest również brodzik dla dzieci, dwa jacuzzi i sauny (solankowa łaźnia parowa, sauna aromatyczna oraz sauna ziołowa z tepidarium i podgrzewanymi leżankami).
Korzystanie z Aquaparku w Radisson Resort Kołobrzeg ze zniżką 30% od cen:
- karnetu 1-godzinnego – 55zł
- karnetu 10-wejść – 380zł
- karnety 3-godzinnego dla rodzin z dziećmi (2+2) – 290zł
Zniżka nie obowiązuje od 30.05.2022r. do 31.08.2022r.
Szczegóły partnera AQUAPARK RADISSON RESORT