w

WELLNESS CENTER

Kołobrzeg, Dworcowa 10 (hotel NewSkanpol)
Czerwona oznacza Twoją lokalizację.Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.


WELLNESS CENTER


Opis

10% rabatu na ofertę Vellness Center z wyłączeniem ofert specjalnych.

Regulamin i warunki

Zabiegi SPA mają na celu zarówno poprawę wyglądu (przede wszystkim skóry), jak również polepszenie samopoczucia. Czy można zatem wyobrazić sobie lepsze Centrum Wellness i SPA, niż hotel nad morzem? Przyjazd na urlop, wakacje czy nawet krótki wypoczynek, można w hotelu New Skanpol połączyć z zabiegami relaksacyjnymi i upiększającymi. Co więcej, nasze Centrum Wellness znajduje się bezpośrednio na terenie hotelu, zapewniając naszym Gościom wygodny dostęp do pełnej oferty zabiegów SPA. A zatem mówiąc „New Skanpol” można jednocześnie pomyśleć „Hotel Wellness nad morzem”! I nie będzie w tym żadnej przesady.

Centrum Wellness hotelu New Skanpol usytuowane jest na III piętrze i oferuje pełen zakres zabiegów pielęgnujących twarz i ciało, zabiegów relaksujących i leczniczych, poprawiających kondycję ciała. Duża różnorodność zabiegów pozwala na dopasowanie terapii do indywidualnych cech skóry każdego Gościa!

SPA nad morzem – promocje

Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić Państwu korzystanie z naszego hotelowego SPA w Kołobrzegu, regularnie przygotowujemy promocje i pakiety SPA, dzięki którym wybrane zabiegi pielęgnacyjne, regenerujące czy relaksacyjne, dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy między innymi na weekend w SPA, podczas którego mogą Państwo poddać swoje ciało różnorodnym zabiegom, zapewniającym odprężenie i poprawę kondycji skóry.