Badania USG lub mammograficzne piersi

Od 15 maja wszystkie posiadaczki Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca w wieku 20-49 lat i 70 lat i więcej mogą skorzystać z badania USG lub mammograficznego piersi.

Rehabilitacja 2023

Rehabilitacja dla seniorów Miasta Kołobrzeg, to program polityki zdrowotnej, dzięki któremu co roku tysiąc osób w wieku 60 lat i więcej skorzystać będzie mogło z rehabilitacji leczniczej. Program będzie realizowany od 15 maja do 30 listopada 2023 r.

Aplikacja mobilna Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca

Aplikacja mobilna Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca jest już dostępna. Pozwala na dostęp do konta klienta Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca wraz ze wszystkimi dostępnymi opcjami, identycznie jak dostęp do konta w przeglądarce internetowej. Dzięki aplikacji mobilnej istnieje również możliwość złożenia wniosków o interesujące nas pakiety. Posiadanie ważnego i aktywnego pakietu jest warunkiem koniecznym do korzystania z zawartych w nich zniżek.

Ferie w bibliotece z KKM

Zapraszamy na ferie zimowe do biblioteki na Ogrodach. Zajęcia dedykowane są dla dzieci z Gminy Miasto Kołobrzeg posiadających Kołobrzeska Kartę Mieszkańca. Odbywać się będą w 2 grupach wiekowych: dla dzieci w wieku 7-13 lat i dla młodzieży w wieku 13-18 lat.

Nowi Partnerzy KKM

Do oferty Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca doszli nowi Partnerzy: 8Dreams Skutery Amperi, Socatots oraz Henrykowskie Stowarzyszenie w Siemczynie.

Profilaktyka i wczesne wykrywanie osteoporozy” z KKM

W budżecie miasta na ten rok przeznaczono 50 tysięcy złotych na program polityki zdrowotnej "Profilaktyka i wczesne wykrywanie osteoporozy”. Mogą z niego korzystać mieszkańcy już od 50. roku życia. Badania densytometryczne realizuje Intermedical po wcześniejszej rejestracji.

Pakiet szczepienia przeciwko grypieRehabilitacja dla seniorów Miasta Kołobrzeg

Rehabilitacja dla seniorów Miasta Kołobrzeg

Nowi Partnerzy KKM

Szeregi Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca zasilili nowi Partnerzy: kołobrzeskie Oceanarium, e-hulajnogi TIER oraz Aquaparku w Radisson Resort Kołobrzeg.

Podsumowanie 2021 roku

Nowy rok jest naturalną okazją na podsumowania. To szansa na to, by uczciwe spojrzeć na to co się udało zrealizować, czas analiz i wyciągania wniosków. Tworzone są rankingi, wybierani najlepsi w różnych kategoriach. Serwisy informacyjne przygotowały podsumowanie roku dla swoich czytelników, serwisy muzyczne przedstawiły listy muzyczne minionego roku. Przyjrzyjmy się więc Kołobrzeskiej Karcie Mieszkańca.