Strefa Płatnego Parkowania

Szanowni Państwo
Od 18 maja do Kołobrzegu powróciła Strefa Płatnego Parkowania. Miasto zostało podzielone na dwie strefy: A – obejmującą dzielnicę uzdrowiskową i B – centrum miasta. Posiadacze Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca mogą zakupić abonament w wysokości 60 zł miesięcznie obejmujący obie strefy płatnego parkowania, parking na ulicy Kasprowicza oraz parking przy Hali Millenium. Abonament można wykupić bezpośrednio w siedzibie spółki Komunikacja Miejska przy ul. Solnej 2 a także za pośrednictwem strony internetowej spółki: http://www.km.kolobrzeg.pl/strefy-platnego-parkowania lub bezpośrednio po zalogowaniu do konta Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca.
 
Pozdrawiam.
Anna Mieczkowska
Prezydent Miasta Kołobrzeg

Czytaj więcej

Odbiór Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca

Odbiór Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca możliwy jest po umówieniu wizyty pod numerem telefonu + 48 690 809 701.

Czytaj więcej

10 000 kart mieszkańca

​Udogodnienia dla mieszkańców Kołobrzegu, coraz więcej partnerów programu.

Czytaj więcej

Nowi Partnerzy

Z przyjemnością informujemy, że Kołobrzeska Karta Mieszkańca wzbogaciła się o kolejnych Partnerów

Czytaj więcej

KOŁOBRZESKA KARTA MIESZKAŃCA – DYŻURY URZĘDU W SOBOTY

KOŁOBRZESKA KARTA MIESZKAŃCA – DYŻURY URZĘDU W SOBOTY

W związku z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców programem oraz  licznymi pytaniami i mailami w sprawie odbioru Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca, informujemy, że uruchomione zostają dyżury Urzędu Miasta Kołobrzeg w każdą sobotę do końca sierpnia 2019 r.. W godz. 10.00-13.00 w pokoju nr 5 Urzędu można będzie złożyć wniosek o uzyskanie KKM lub odebrać karty. Zapraszamy wejściem od strony Skweru Miast Partnerskich (były budynek PUP).

Czytaj więcej

Kołobrzeska Karta Mieszkańca już w Twoim smartfonie

Masz smartfona z systemem Android lub iOs? To super! Już dzisiaj możesz mieć Kołobrzeską Kartę Mieszkańca w swoim telefonie!

Czytaj więcej

ODBIERZ SWOJĄ KARTĘ

ODBIERZ SWOJĄ KARTĘ

Czytaj więcej

Kołobrzeski Rower Miejski w ramach Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca


W związku z wprowadzeniem Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca w dniu 30 maja 2019 roku została podjęta przez Rade Miasta Kołobrzeg Uchwała nr IX/117/19 w sprawie opłat za korzystanie z systemu wypożyczenia rowerów – Kołobrzeski Rower Miejski (KRM).

Czytaj więcej

Pierwsze Kołobrzeskie Karty Mieszkańca rozdane

Do Urzędu Miasta wpłynęło już ponad 3000 wniosków, a właśnie dzisiaj zostały wydane pierwsze Kołobrzeskie Karty Mieszkańca.

Czytaj więcej

PŁATNE PARKOWANIE Z KOŁOBRZESKĄ KARTĄ MIESZKAŃCA

Z dniem 1 lipca 2019r. na podstawie Uchwały Nr IX/118/19 Rady Miasta Kołobrzeg z dnia 30.05.2019r. zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia stref płatnego parkowania oraz opłat za postój pojazdów samochodowych na drogach publicznych na terenie Gminy Miasto Kołobrzeg oraz sposobu ich pobierania będzie obowiązywać abonament miesięczny posiadacza Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca.

Czytaj więcej