KREMATORIUM WELES

78-120 Gościno, Ramlewo 45
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

KREMATORIUM WELES


Opis

Dogodne usytuowanie, przy drodze krajowej numer 6 (DK6), w zacisznym miejscu, a także całodobowa obsługa, sprawiają, że jesteśmy niezwykle atrakcyjnym partnerem dla firm pogrzebowych.
Nowoczesny, ale stonowany wystrój, zaciszna lokalizacja, przestronna sala pożegnań, a także specjalne pomieszczenie, w którym mogą Państwo obserwować proces wprowadzania trumny, zapewniają niezwykły komfort i spokój w tych trudnych dla Państwa chwilach.
Najnowocześniejszy i stworzony specjalnie dla nas system komputerowy, z unikalnym systemem kodów zabezpieczających przed wszelkimi możliwymi pomyłkami, duża chłodnia, a zwłaszcza najwyższej jakości szwedzki piec zapewniają bezproblemową obsługę klientów.
Jako jedyni w regionie posiadamy personel doświadczony przeprowadzeniem kilku tysięcy kremacji, co ma niebagatelne znaczenie, gdyż doświadczenie jest najwyższym gwarantem jakości.


Regulamin i warunki

Krematorium Weles sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Ramlewo, proponuje wszystkim posiadaczom KKM następujące rabaty:
- 10% na ceremonie pogrzebowe tradycyjne wykonywane przez Zakład Pogrzebowy Onyks i Krematorium Weles na terenie powiatu kołobrzeskiego,
- 20% na ceremonie pogrzebowe kremacyjne wykonywane przez Zakład Pogrzebowy Onyks i Krematorium Weles na terenie powiatu kołobrzeskiego,
- 30% na zkaup urn i trumien w Krematorium Weles w przypadku organizacji kremacji przez inny zakład pogrzebowy w Krematorium Weles (dot. sytuacji, w której organizacja kremacji w Krematorium Weles zlecana jest innemu zakładowi pogrzebowemu, a Rodzina osoby zmarłej decyduje się na zakup trumny i/lub urny w  Krematorium Weles).

Rabaty udzielane są na podstawie okazanej karty mieszkańca przez osobę uprawnioną do odbioru faktury VAT za wykonane usługi.