NIERUCHOMOŚCI KAMILA MOREK

Kołobrzeg, Zwycięzców 15/9
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

NIERUCHOMOŚCI KAMILA MOREKOpis

Biuro Nieruchomości Morek w Kołobrzeg jest prężnie rozwijającą się firmą na Kołobrzeskim i okolicznym rynku nieruchomości. Od 8 lat w branży obrotu nieruchomościami. Ostatnie 5 lat jako partner sieci Metrohouse.
Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia z Kołobrzegu i okolic takich jak mieszkania, domy, działki, lokale oraz obiekty, wszystkie najlepsze inwestycje deweloperskie. Wspomagamy cały proces sprzedaży i zakupu nieruchomości jak również bezpłatną pomoc w sfinansowaniu transakcji poprzez współprace z doskonale wyspecjalizowanym analitykiem kredytowym obsługującym wszystkie z największych banków.

W ramach naszych usług mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo przy wyborze nieruchomości do zakupu, kierując się obecnymi trendami na rynku nieruchomości.
Kupno lub sprzedaż nieruchomości jest z pewnością najtrudniejszą i najkosztowniejszą transakcją w Państwa życiu. Dlatego warto jest mieć do pomocy kogoś, kto zajmuje się tym profesjonalnie i na co dzień.

SZYBKO - SKUTECZNIE - BEZPIECZNIE

 


Regulamin i warunki

Karta upoważnia do:
- nieodpłatnej oceny wartości nieruchomości,
- darmowego doradztwa inwestycyjnego związanego z rynkiem nieruchomości,
- zniżka do 30%- od aktualnie obowiązującego cennika - na usługi pośrednictwa (rabat uzależniony jest od wartości nieruchomości).