ARONA

ul. Sikorskiego 1/1, 78-100 Kołobrzeg
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

ARONA


  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany


Opis

Działamy na rynku deweloperskim od ponad 20 lat i doskonale wiemy jak dużym problemem jest znalezienie wymarzonego, własnego M. Szukając miejsca do życia bierzemy pod uwagę wiele aspektów jak lokalizacja, bliskość placówek oświatowych, przychodni, sklepów, a także komunikacji. Nie mniej ważny jest standard wykonania, wygląd wizualny osiedla, mieszkania, przestronność, praktyczne rozwiązania jak garaż czy winda. Nieodzownym atutem jest także bliskość zieleni, ścieżek rowerowych, placów zabaw. Od zawsze misją naszych rodzinnych firm było realizowanie inwestycji z myślą o komforcie i potrzebach naszych klientów. Stąd w ofercie Arony znajdą się budynki mieszkalne, których atrakcyjne położenie, nietuzinkowe wykonanie i aranżacja zachwycą najbardziej wymagających klientów.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Windy i dostęp do biura bez progowy

Regulamin i warunki

Proponowana zniżka
Dla posiadaczy KKM koszty notarialne związane z nabyciem nieruchomości z oferty Spółki Arona Strojny pokrywa w całości Deweloper ( koszty umowy deweloperskiej, umowy ustanowienia odrębnej własności oraz innych umów zobowiązujących do nabycia nieruchomości)

Oferta Nowopowstające mieszkania, apartamenty i lokale usługowe budowane przez Dewelopera Arona Strojny na terenie Kołobrzegu i okolic.