COFFEEDESK

Kołobrzeg, Mazowiecka 24
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

COFFEEDESKOpis

Coffeedesk to najlepsi bariści w Polsce i na świecie, m.in.: Maciej Duszak (Mistrz Polski Brewers Cup 2017, V-ce Mistrz Polski Brewers Cup 2014/15/16, V-ce Mistrz Polski Cup Tasters 2016, 5-ty w Międzynarodowych Chińskich Mistrzostwach Baristów 2016), Piotr Sowa (Mistrz Polski i V miejsce na Mistrzostwach Świata Cup Tasters 2015) oraz Paweł Świderski (III miejsce w Mistrzostwach Polski Brewers Cup 2018).
 
Jednak nasza działalność to o wiele więcej niż kawiarnia. W ciągu ostatnich kilku lat udało nam się zarazić miłością do kawy setki tysięcy osób z całej Europy - edukujemy, testujemy, eksplorujemy świat w poszukiwaniu najwyższej jakości ziaren, wyznaczamy trendy, promujemy wartościowych producentów i pokazujemy, dlaczego warto poznać kawy z segmentu speciality. Zrobiliśmy kawową rewolucję i nie ustajemy w tych działaniach! Pomagają nam w tym dwa sklepy internetowe, platforma zamówień biznesowych, prowadzona przez nas na Facebooku grupa kawowego wsparcia (największa w Polsce grupa poświęcona kawie!), blog z ogromną ilością wiedzy, dwie kawiarnie oraz ponad 100 osób zatrudnionych w naszych oddziałach w Kołobrzegu, Warszawie i Szczecinie.   
 
Chcemy, by każdy miał możliwość poznać nieznane dotychczas smaki i aromaty oraz odkryć nowe zakamarki kawowego świata. Dlatego dzielimy się poradami, wskazówkami, inspiracjami i gotowymi rozwiązaniami pomocnymi zarówno dla osób, które dopiero odkrywają tajemnice parzenia kawy, jak i dla profesjonalistów, właścicieli restauracji, kawiarni czy baristów. Jeśli kawy speciality to dla Ciebie jeszcze nowość, koniecznie zajrzyj na nasz blog: https://www.coffeedesk.pl/blog/ lub odwiedź jedną z naszych kawiarni - jesteśmy tam dla Ciebie!
 

Regulamin i warunki

10% zniżki na wszystkie napoje i jedzenie oraz na cały asortyment w sklepie z kawą i akcesoriami do jej parzenia (zniżka nie dotyczy ekspresów).