CENTRUM NARZĘDZI ZUZIAK

Kołobrzeg, Koralowa 1
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

CENTRUM NARZĘDZI ZUZIAKOpis

Jesteśmy firmą sprzedającą różnorodne artykuły dla domu, ogrodu, przemysłu i budownictwa. Elementy złączne, technika mocowania, elektronarzędzia, spawalnictwo i pneumatyka, uszczelnienia techniczne, farby i impregnaty, pasy klinowe i łożyska to tylko część z szerokiego asortymentu sklepu. W większości są to produkty znanych i sprawdzonych marek.
Nasza kadra oferuje pomoc przy wyborze odpowiedniego towaru w zależności od potrzeb klienta. Nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach , podnosząc swoje kwalifikacje i pogłębiając wiedzę na temat oferowanego towaru.
Dla  klientów oferujemy rabaty, terminowe formy rozliczeń oraz sprzedaż na raty. Każde kupione urządzenie spalinowe lub wysokoćiśnieniowe  jest na miejscu przy kliencie uruchamiane, klient zostaje przeszkolony z jego obsługi.
W siedzibie firmy działa serwis, który między innymi oferuję usługę zakuwania lin stalowych , węży hydraulicznych i klimatyzacyjnych, ostrzenie łańcuchów, dorabianie kluczy domowych oraz samochodowych.
Posiadamy autoryzację serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną firm: Karcher, Stihl, Viking, AL-KO, Stiga , Briggs&Stratton.

Regulamin i warunki

Rabat w wysokości 6% na towary ze sklepu, które podlegają upustom z wyłączeniem usług serwisowych. Rabaty nie są sumowane.