Image

Kołobrzeska Karta Mieszkańca już w Twoim smartfonie

Masz smartfona z systemem Android lub iOs? To super! Już dzisiaj możesz mieć Kołobrzeską Kartę Mieszkańca w swoim telefonie!
W tym celu zaloguj się w telefonie na swoim koncie do Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca a następnie wybierz jedną z opcji: Google Pay lub Apple Wallet, którą znajdziesz obok widoku swojej karty. Po wyborze systemu postępuj zgodnie z instrukcją, która wyświetlać się będzie na ekranie twojego smartfona.

Co zyskujesz dzięki karcie w telefonie:
· aplikacja zastępuje plastikową wersję Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca,
· na jej podstawie można skorzystać ze wszystkich uprawnień i zniżek.

Uwaga! Aby korzystać z karty w wersji mobilnej należy w telefonie aktywować w ustawieniach system NFC (system wykorzystywany przy płatnościach zbliżeniowych).
Przypomnijmy, że mieszkańcy Kołobrzegu posiadający Kołobrzeską Kartę Mieszkańca są uprawnieni do wielu ulg i preferencji. Już dzisiaj mogą skorzystać z „Kołobrzeskiego becikowego”, skorzystać z darmowych 40 minut w systemie Roweru Miejskiego (tu z przyczyn technicznych KKM mobilna dopiero w następnym roku), wykupić „Abonament Mieszkańca” w strefach płatnego parkowania. Karta upoważnia również do rabatów w miejskich instytucjach i u partnerów prywatnych, którzy przystąpili do programu. Pełna lista partnerów jest dostępna pod adresem: https://kkm.kolobrzeg.pl/partnerzy.qbpage