Image

Nowi Partnerzy KKM

Szeregi Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca zasilili nowi Partnerzy: Stacja Tlen, Kancelaria Podatkowa Rafał Bator Sp. z o.o., Studio Figura, Dietetyk Kliniczna Monika Andrykowska, Pizzeria Presto i Kamienie Świata Sklep.

Stacja Tlen: oferuje jedyną taką usługę w Kołobrzegu - tlenoterapię hiperbaryczną. Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej Stacja Tlen znajduje się w Kołobrzegu na ul. Jagiellońskiej 22c na wprost kładki nad torami PKP. Stacja Tlen jest certyfikowana, a personel wykwalifikowany i stale pogłębiający wiedzę w dziedzinie tlenoterapii hiperbarycznej.
Szczegóły Partnera Stacja Tlen

Kancelaria Podatkowa Rafał Bator Sp. z o.o.: kancelaria świadczy usługi na zasadzie Outsourcingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm, a także osób fizycznych na zasadach ryczałtu. Prowadzi także usługi z zakresu kadr i płac oraz BHP. Współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego, a także Doradcy Podatkowego.
Szczegóły Partnera Kancelaria Podatkowa Rafał Bator

Studio Figura: to profesjonalne studio modelowania sylwetki. Koncept, który powstał z myślą wyłącznie o kobietach. Specjaliści ze Studio Figura starają się jak najlepiej pomóc każdej Klientce w zdrowy i zrównoważony sposób uzyskać wymarzoną figurę bez efektu jo jo. Stawiają na indywidualne podejście do każdej z Pań, tak aby czuły się bezpiecznie i komfortowo.
Szczegóły Partnera Studio Figura

Dietetyk Kliniczna Monika Andrykowska: specjalistyczna poradnia dietetyczna w Kołobrzegu oferuje m.in. szczegółową analizę i ocenę aktualnej masy ciała, stopnia oraz rodzaju otłuszczenia ciała, - analizę i ocenę zachowań żywieniowych oraz stylu życia. Przygotowanie szczegółowego, indywidualnego planu żywienia w chorobach.
Szczegóły Partnera Dietetyk Kliniczna Monika Andrykowska

Pizzeria Presto: na gastronomicznej mapie Kołobrzegu istnieją od 2010 r. i oferują pizzę włoską z dowozem oraz odbiorem osobistym. Oferta lokalu bazuje tylko i wyłącznie na składnikach włoskich. W menu można znaleźć 25 rodzajów pizz, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Lokal znajduje się w samym centrum Kołobrzegu przy Skwerze Pionierów.
Szczegóły Partnera Pizzeria Presto

Kamienie Świata Sklep: w ofercie sklepu są kamienie naturalne, surowe, bębnowane, biżuteria, figurki a także do energetyzacji wody - szungit, krzemień czarny, kryształ górski. Właściciel oferuje duży wybór kadzidełek, lampy solne, świeczniki oraz mnóstwo różnych drobiazgów. Firma istnieje od 1994 roku.
Szczegóły Partnera Kamienie Świata Sklep