Image

Nowi Partnerzy KKM

Do programu Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca dołączają nowi Partnerzy! Dzięki temu, na mapie Kołobrzegu zapisują się kolejne miejsca, w których mieszkańcy mogą skorzystać ze specjalnej, zniżkowej oferty.

Akademia Sportów Wodnych mksailing.pl: oferuje usługi w zakresie szkoleń żeglarskich, motorowodnych, radiowych, nawigacyjnych. Prowadzi kursy doskonalenia umiejętności manewrowania jachtem żaglowym, a także łodzią motorową typu RIB. Organizuje kursy i szkolenia zakończone egzaminem państwowym na stopnie: Żeglarz Jachtowy, Jachtowy Sternik Morski, Sternik Motorowodny i Motorowodny Sternik Morski. Prowadzi szkolenia SUP, oferuje czartery jachtów żaglowych i motorowych na całym świecie. Jest właścicielem marki Planet Baltic™ i organizatorem regat Planet Baltic SUP Race™. Posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr 2.32/00141/2018 oraz wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.
Szczegóły Partnera Akademia Sportów Wodnych mksailing.pl

BalticPort Nieruchomości Nadmorskie: to kameralne biuro nieruchomości oparte na wieloletnim doświadczeniu, specjalizujące się w inwestycjach nadmorskich. W ofercie biura znajdują się apartamenty w najatrakcyjniejszych lokalizacjach - w renomowanych inwestycjach, w obiektach znajdujących się w pierwszej linii zabudowy nad morzem. BalticPort oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży i zakupu nieruchomości, możliwości inwestycji, szacowania ceny rynkowej.
Szczegóły Partnera BalticPort

Biuro rachunkowe Joanna Styczyńska: zapewnia profesjonalną obsługę małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia usług księgowych, kadr oraz rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Na stałe współpracuje z doradcami podatkowymi. Biuro oferuje m.in. usługi w zakresie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a także usługi z zakresu kadr i płac, rozliczenia z ZUS, elektroniczna transmisja dokumentów ZUS (Program Płatnik Elektroniczny), reprezentowanie przed ZUS.
Szczegóły Partnera Biuro Rachunkowe Joanna Styczyńska

Factory Resort: stwarza możliwość przyjemnego i efektywnego spędzania wolnego czasu. Resort usytuowany jest nad samym morzem, zaledwie 200 metrów od pięknej piaszczystej plaży. Oferuje ponad 150 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach dwuosobowych oraz pokojach rodzinnych. W hotelu znajduje się Galeria SPA oferująca szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych oraz upiększających, a także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Mieszcząca się w hotelu Restauracja Fabryczna zaprasza kusząc różnorodnością i smakiem potraw podawanych w wyjątkowo urokliwym wnętrzu.
Szczegóły Partnera Factory Resort

Marine Hotel Kołobrzeg: to 5* hotel z widokiem na bałtyckie fale, zaledwie 50m od piaszczystej plaży. Oferuje miejsca noclegowe w komfortowych pokojach oraz ekskluzywnych apartamentach. W pięciogwiazdkowym hotelu znajduje się strefa SPA&Wellness, która oferuje szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych, zdrowotnych oraz z zakresu medycyny estetycznej.Strefa WELLNESS&SPA oferuje dostęp do zabiegów relaksacyjnych, pakietów, zabiegów medycyny estetycznej oraz kompleksowej pielęgnacji twarzy. Szczegóły Partnera Marine Hotel Kołobrzeg