Image

Zostań Partnerem Programu Kołobrzeska Karta Mieszkańca

Jeśli jesteś właścicielem na przykład księgarni, kawiarni, restauracji, galerii, gabinetu kosmetycznego czy innego miejsca, które oferuje usługi lub atrakcje dla mieszkańców miasta, skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak dołączyć do grona PARTNERÓW KOŁOBRZESKIEJ KARTY MIESZKAŃCA.

Zainwestuj w długoterminowe relacje z lokalnymi Klientami. Zostań PARTNEREM KOŁOBRZESKIEJ KARTY MIESZKAŃCA. Bądź KOŁOBRZESKI. To się opłaca.

Zapraszam firmy i instytucje, niezależnie od sektora i wielkości, do współrealizacji Programu Kołobrzeska Karta Mieszkańca. Współpracę opieramy na zasadach dobrowolności i partnerstwa. Wystarczy, że zapewnisz lokalnej społeczności zniżki lub preferencyjny dostęp do swoich towarów lub usług.

Dlaczego warto zostać Partnerem Programu Kołobrzeska Karta Mieszkańca?

  • promujesz i zwiększasz rozpoznawalność własnej oferty,
  • wspierasz i integrujesz się z lokalną społecznością,
  • realizujesz politykę społecznej odpowiedzialności biznesu,
  • możesz posługiwać się znakiem „Partner Programu Kołobrzeska Karta Mieszkańca ”,
  • oferta firmy/instytucji będzie udostępniona na naszej stronie internetowej oraz w innych materiałach promocyjnych dotyczących Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca.

Jak zostać Partnerem Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca?

Wystarczy wypełnić wniosek o przystąpienie do realizacji Programu Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca i zaproponować w nim ofertę dla beneficjentów Programu. Następnie przedstawiciel Urzędu Miasta Kołobrzeg skontaktuje się z Państwem w celu uzgodnienia warunków realizacji oferty i zawarcia porozumienia.

Wniosek możesz złożyć w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Kołobrzeg lub przesłać mailem na adres: partnerzykkm@um.kolobrzeg.pl

UWAGA! W celu ułatwienia zamieszczenia państwa informacji na stronie internetowej dedykowanej partnerom programu, proszę o przesłanie mailem wraz z formularzem wniosku na adres partnerzykkm@um.kolobrzeg.pl edytowalnej informacji zawierającej:

  1. Opis oferty
  2. Regulamin i warunki
  3. Dane kontaktowe w kolejności: telefon, www, e-mail, adres, godziny otwarcia

Zapraszam do współpracy!
Anna Mieczkowska
Prezydent Miasta Kołobrzeg

Dokumenty do pobrania