Image

Nowi Partnerzy KKM

HENRYKOWSKIE STOWARZYSZENIE w Siemczynie dla posiadaczy Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca oferuje zniżkę na zwiedzanie barokowego pałacu. W pałacu znajdują się dwa muzea: Interaktywne Muzeum Baroku oraz Uniwersalium Rzemiosł Różnych, a także wystawa porcelany i wystawa sztuki współczesnej
Szczegóły Partnera HENRYKOWSKIE STOWARZYSZENIE

8DREAMS Skutery Amperi jest kołobrzeskim dystrybutorem skuterów elektrycznych marki Amperi, a ich misją jest propagowanie i wdrażanie ekologicznych rozwiązań ułatwiających przemieszczanie się w mieście i okolicach.
Szczegóły Partnera 8DREAMS

SOCATOTS Kołobrzeg to ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci z aktywnym udziałem rodzica, gdzie piłka nożna stanowi ważny element treningu. To nie tylko zajęcia sportowe, to również nauka cyfr, kolorów, części ciała. Jest to czas wspólnie spędzony w gronie rówieśników na wspólnej zabawie i nauce. Poprzez zabawę rozwijamy nie tylko umiejętności motoryczne i techniczne, ale także nasi mali piłkarze nabierają poczucia własnej wartości i pewności siebie. Nasze zajęcia to nie tylko piłka nożna. Dzięki SOCATOTS dziecko ćwiczy także swoją wytrwałość, koncentrację, pamięć i ogólne zdolności poznawcze. Zajęcia są zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.
Szczegóły Partnera SOCATOTS