OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY DOZAMEL

Kołobrzeg, Kościuszki 20
  • Home
  • Oferty
  • OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY DOZAMEL
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY DOZAMELOpis

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy DOZAMEL to obiekt całoroczny położony w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, zaledwie 150m od szerokiej, piaszczystej plaży.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku hotelarskim. Specjalizujemy się w pobytach wypoczynkowych, odnowie biologicznej  oraz pobytach połączonych z rehabilitacją.
Dysponujemy nowoczesną bazą rehabilitacyjną. Zapewniamy profesjonalne zabiegi z zakresu fizykoterapii, światłoterapii, balneoterapii oraz elektroterapii. Wykonywane pod okiem doświadczonych fizjoterapeutów zabiegi  mają działanie kojące, odprężające, poprawiające pracę układu krwionośnego, zmniejszają dolegliwości bólowe i napięcia mięśniowe.
W naszej ofercie znajduje się również organizacja przyjęć okolicznościowych, takich jak komunie, urodziny, rocznice ślubu, wesela etc.
Firmy zachęcamy do wynajmowania sal szkoleniowych , które wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny i klimatyzację.  W trakcie przerw przygotujemy dla Państwa bufet kawowy, menu lunchowe lub zestaw obiadowy.
Wszystkich posiadaczy Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas zniżek.


Regulamin i warunki

Każdy posiadacz Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca otrzyma:
- 10% rabatu na zakup wszystkich zabiegów znajdujacych się w ofercie ORW DOZAMEL,
- 10% rabatu na wynajem sali konferencyjnej,
- 10% rabatu na organizację imprezy okolicznościowej.