Nadmorski Park Kultury

Nadmorski Park Kultury, Lotnisko, 78-111 Bagicz
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Nadmorski Park Kultury


  • Parking


Opis

MDT Production to doświadczony zespół, który od ponad 20 lat działa na rzecz miłośników muzyki i rozrywki, dostarczając doświadczeń na najwyższym poziomie setkom tysięcy uczestników. Tym razem zaprasza wszystkich mieszkańców Kołobrzegu na dwa wyjątkowe wydarzenia:
1. Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych i Samolotów
2. Baltic Drive&Fly Festival

Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych i Samolotów:
W programie m.in. parada wozów militarnych, inscenizacje balistyczne, prezentacja zabytkowego sprzętu, pokazy samolotów, przejażdżki sprzętem, strefa kultury i koncerty.

Baltic Drive&Fly Festival:
To wyjątkowe wydarzenie wakacyjne, które łączy miłośników motoryzacji i aktywnego wypoczynku w malowniczej lokalizacji Nadmorskiego Parku Kultury w Kołobrzegu - Podczelu. Festiwal prezentuje szeroki wachlarz pojazdów z różnych epok i regionów, w tym klasyczne modele amerykańskie, europejskie oraz charakterystyczne dla okresu PRL. Uczestnicy mają również okazję podziwiać unikatowe kampery, a także helikoptery i samoloty. Oprócz wystaw pojazdów, festiwal oferuje bogaty program koncertów muzycznych, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji. Dla uczestników przygotowano również szereg konkursów i pokazów, które zapewniają rozrywkę dla każdego, niezależnie od wieku. Dla najmłodszych gości zorganizowane są imprezy towarzyszące, w tym różnorodne atrakcje i zabawy, gwarantujące świetną zabawę dla całej rodziny. Baltic Drive&Fly Festival to także miejsce dla fanów sportu, gdzie odbywają się zawody sportowe. Jest to idealna okazja, by połączyć pasję do motoryzacji z aktywnym wypoczynkiem, ciesząc się jednocześnie pięknem nadmorskiego krajobrazu.

Wydarzenia stanowią znakomitą platformę do spotkań miłośników motoryzacji, gdzie każdy może podzielić się swoją pasją i zainteresowaniami. Zapraszamy do doświadczenia tej niezapomnianej atmosfery i uczestnictwa w wyjątkowym święcie motoryzacji oraz muzyki.

Regulamin i warunki

10% rabatu na bilety na wydarzenie
Zniżka obowiązuje na podstawie okazania Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca