LAPTOPSERVICE

Emilii Gierczak 7/1A, 78-100 Kołobrzeg
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

LAPTOPSERVICE


  • Akceptuje zwierzęta
  • Parking


Opis

Jesteśmy serwisem komputerowym wprowadzającym nowe standardy w zakresie przeprowadzania napraw sprzętu IT. Jako firma specjalizujemy się w naprawie laptopów, notebooków, netbooków, ultrabooków, komputerów stacjonarnych oraz odzyskiwaniu danych. Siedziba naszego serwisu mieści się w ścisłym centrum Kołobrzegu przy ulicy Emilli Gierczak 35/9 - na przeciw Muzemu Oręża Polskiego . Jako firma zawsze stawiamy na zadowolenie naszych klientów oraz wysoką jakość usług, które realizujemy w oparciu o nasze podstawowe standardy, którymi są: 
- Solidność i doświadczenie zapewniają skuteczność oraz wykonanie nawet bardzo skomplikowanych napraw.
- Innowacyjne testowanie pozwala wykryć usterki Twojego sprzętu oraz potwierdzić poprawność wykonania usługi.
- Darmowa diagnostyka umożliwia Ci swobodne podjęcie decyzji, czy chcesz naprawić swój komputer, diagnozujemy całkowicie za darmo - bez ukrytych kosztów.
- Bezpieczeństwo i poufność danych w Twoim komputerze jest dla nas priorytetem i możesz mieć pewność, że uszanujemy Twoją prywatność.
- Dokumentacja każdej naprawy pozwoli Ci prześledzić proces naprawy, a także dostarczy informacji o kondycji Twojego sprzętu.
- Miła i pomocna obsługa, która w prosty sposób wytłumaczy Ci, co stało się z Twoim laptopem i odpowie na Twoje pytania.
- Gwarancja na każdą naprawę pozwoli Ci mieć pewność, że sprzęt przez nas serwisowany będzie działał jeszcze długo po naszej naprawie.
- Kurier zapewni Ci możliwość dostarczenia do nas sprzętu nawet jeśli nie możesz dotrzeć do nas osobiście lub nie jesteś z Kołobrzegu.
- Szybkość wykonania przez nas usługi jest dla nas bardzo ważna, dlatego korzystając z naszych usług masz pewność, że Twój sprzęt zostanie naprawiony tak szybko jak to możliwe.

Regulamin i warunki

10% na usługi serwisowe, 20% dla stałych klientów powyżej 3 zgłoszenia serwisowego