POMERANIA FUN PARK

Pyszka 4 78-112 Dygowo
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

POMERANIA FUN PARKOpis

Ponadto do dyspozycji gości są dwie restauracje, kawiarnia oraz liczne punkty gastronomiczne. Pomerania Fun Park to również strefa gdzie organizowane są imprezy i koncerty. Nasze atrakcje przygotowaliśmy w taki sposób aby zarówno dzieci jak i dorośli mogli bawić się na nich do woli. W Parku znajduje się również autentyczna wiosko wikingów – Trollborg to gród składający się z 10 chat, w których żyją i pracują prawdziwi wikingowie.
  • Pomerania Fun Park położony w miejscowości Pyszka (gmina Dygowo) jest obiektem sportowo – rekreacyjnym.
  • Z Parku Rozrywki mogą korzystać: osoby pełnoletnie oraz osoby niepełnoletnie wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna.
  • Wejście do Parku Rozrywki jest możliwe wyłącznie w godzinach jego otwarcia. Park Rozrywki jest otwarty w godzinach: 10.00 – 18.00 z wyjątkiem czerwca i września 09.00 – 18.00; kasy Parku zamykają się na godzinę przed końcem działania Parku
  • Zarządca zastrzega możliwość zmiany godzin otwarcia lub czasowego zamknięcia Parku Rozrywki. O zmianie godzin otwarcia lub czasowym zamknięciu zarządca poinformuje na stronie internetowej www.parkpomerania.pl oraz przy punktach kasowych przy wejściu do Parku Rozrywki. Zmiany obowiązują od momentu ich opublikowania.
  • Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, w szczególności w przypadku burz, intensywnych opadów śniegu, deszczu, gradu lub silnego wiatru zarządca zastrzega możliwość czasowego unieruchomienia lub całkowitego wyłączenia z użytku atrakcji w Parku Rozrywki.
  • Czasowe unieruchomienie lub całkowite wyłączenie z użytku atrakcji w Parku Rozrywki z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne nie może stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń ze strony Uczestnika.

Regulamin i warunki

Pomerania Fun  Park dla posiadaczy Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca przygotowała atrakcyjne rabaty i prezenty
W sezonie wysokim  - czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień 
 - 20 proc. rabatu od ceny pełnopłatnej
- 5 proc. rabatu w restauracjach i kawiarniach na terenie Pomeranii. 
W okresie niskim 
- 10 proc. rabatu dla dziecka 
-  5 proc. rabatu w restauracjach i kawiarniach na terenie Pomeranii. 
 
Niezależnie od sezonu dziecko przychodzące do parku w dniu swoich urodzin otrzymuje 50 proc rabatu oraz słodka niespodziankę. 
 
Dla posiadaczy karty mieszkańca będą dodatkowe konkursy i akcje promocyjne jak np. 
Konkurs Roczny; 
1.Osoba najczęściej odwiedzającą park otrzyma dla swojego dziecka imprezę urodzinową GRATIS.
2. 3 dzieci najczęściej odwiedzających park dostanie możliwość zaproszenia do swojej klasy Wikingów na lekcje historii i warsztaty.
Konkurs 6 miesięczny
1. Dziecko najczęściej odwiedzające park zaprosi Pomerka na zajęcia animacyjne do swojej klasy