POMERANIA FUN PARK

Pyszka 4 78-112 Dygowo
Czerwona oznacza Twoją lokalizację.Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.


POMERANIA FUN PARK


Opis

  • Pomerania Fun Park (dalej: „Park Rozrywki”) położony w miejscowości Pyszka (gmina Dygowo) jest obiektem sportowo – rekreacyjnym.
  • Z Parku Rozrywki mogą korzystać: osoby pełnoletnie oraz osoby niepełnoletnie wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna.
  • Wejście do Parku Rozrywki jest możliwe wyłącznie w godzinach jego otwarcia. Park Rozrywki jest otwarty w godzinach: 10.00 – 18.00 z wyjątkiem czerwca i września 09.00 – 18.00; kasy Parku zamykają się na godzinę przed końcem działania Parku
  • Zarządca zastrzega możliwość zmiany godzin otwarcia lub czasowego zamknięcia Parku Rozrywki. O zmianie godzin otwarcia lub czasowym zamknięciu zarządca poinformuje na stronie internetowej www.parkpomerania.pl oraz przy punktach kasowych przy wejściu do Parku Rozrywki. Zmiany obowiązują od momentu ich opublikowania.
  • Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, w szczególności w przypadku burz, intensywnych opadów śniegu, deszczu, gradu lub silnego wiatru zarządca zastrzega możliwość czasowego unieruchomienia lub całkowitego wyłączenia z użytku atrakcji w Parku Rozrywki.
  • Czasowe unieruchomienie lub całkowite wyłączenie z użytku atrakcji w Parku Rozrywki z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne nie może stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń ze strony Uczestnika.

Regulamin i warunki

Pomerania Fun  Park dla posiadaczy Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca przygotowała atrakcyjne rabaty i prezenty
W sezonie wysokim  - czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień 
 - 20 proc. rabatu od ceny pełnopłatnej
- 5 proc. rabatu w restauracjach i kawiarniach na terenie Pomeranii. 
W okresie niskim 
- 10 proc. rabatu dla dziecka 
-  5 proc. rabatu w restauracjach i kawiarniach na terenie Pomeranii. 
 
Niezależnie od sezonu dziecko przychodzące do parku w dniu swoich urodzin otrzymuje 50 proc rabatu oraz słodka niespodziankę. 
 
Dla posiadaczy karty mieszkańca będą dodatkowe konkursy i akcje promocyjne jak np. 
Konkurs Roczny; 
1.Osoba najczęściej odwiedzającą park otrzyma dla swojego dziecka imprezę urodzinową GRATIS.
2. 3 dzieci najczęściej odwiedzających park dostanie możliwość zaproszenia do swojej klasy Wikingów na lekcje historii i warsztaty.
Konkurs 6 miesięczny
1. Dziecko najczęściej odwiedzające park zaprosi Pomerka na zajęcia animacyjne do swojej klasy