INSTYTUT ZDROWIA KORAL LIVE

Kołobrzeg, Kościuszki 12
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

INSTYTUT ZDROWIA KORAL LIVEOpis

Instytut Zdrowia Koral Live to miejsce stworzone z myślą o osobach, które pragną polepszyć swoje zdrowie. Naszą misją jest lecznictwo na najwyższym poziomie. Koral Live oferuje przestronne i nowoczesne wnętrza pokoi oraz przytulne przestrzenie sprzyjające relaksowi. Pomocny zespół profesjonalistów czuwa nad komfortem naszych Gości i wysoką jakością obsługi. Zapraszamy również do skorzystania z kompleksu basenowego, w które skład wchodzą: basen rekreacyjny, basen solankowy z masażerami, jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, sauna infrared.


Regulamin i warunki

Każda osobo posiadająca Kartę Mieszkańca uprawniona jest do skorzystania z oferowanych rabatów w określonym terminie. Kartę należy okazać przed dokonaniem płatności za zabieg. Na zabiegi obowiązują zapisy telefonicznie lub osobiste. Pełna oferta pod adresem: https://korallive.pl/sanatorium-uzdrowiskowe/


KKM przewiduje zniżki na zabiegi oferowane w Sanatorium Uzdrowiskowym Koral LIve.
1. Termin marzec-wrzesień:
- 10% zniżki dla osób w wieku 50+
- 2% zniżki dla osób w wieku 18-50 lat
2. Termin październik-luty
- 10% zniżki dla osób wieku 50+

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszego nowoczesnego kompleksu basenowego. Relaksujące seanse w łaźni parowej oraz saunie suchej, głęboko odprężające masaże w basenie solankowym, podświetlane jacuzii oraz przestronny basen rekracyjny są dostępne w ramach jednego biletu wstępu.
ZNIŻKA: 10% rabatu dla wszystkich.