HAVET HOTEL RESORT & SPA

Dźwirzyno, Wyzwolenia 29
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

HAVET HOTEL RESORT & SPAOpis

HAVET Hotel oferuje 133 komfortowe pokoje i apartamenty, a wśród nich te z widokiem na morze i prywatnym jacuzzi na tarasie. Rozległa ponad 300 m2 strefa wodno-termalna zapewnia wodne atrakcje dla całej rodziny, a hotelowe Natura Wellness & SPA dba o kondycję ciała oraz duszy, relaksując i dając poczucie głębokiego odprężenia.
Restauracje Moonlight oraz Magia Lubczyku dbają o codzienne wyżywienie Gości, bogate bufety śniadaniowe i kolacyjne oraz wyjątkowe menu a la carte Szefa Kuchni Macieja Żukowskiego z selekcją win to niezapomniana uczta dla każdego podniebienia!
Rodzina, Dzieci i czworonożni Przyjaciele to dla hotelu bardzo ważni Goście. Na każdym etapie pobytu hotel dba o ich potrzeby zapewniając opiekę Animatorów i bogaty program wydarzeń oraz oddając do dyspozycji interaktywny kids klub AKWARIUM.

Wakacje nad morzem to bezpieczna i komfortowa plaża. HAVET Hotel co roku oferuje profesjonalnie zorganizowaną strefę prywatnej plaży z restauracją, wypożyczalnią sprzętu oraz obsługą Personelu i ratowników wodnych.

HAVET oznacza morze…


Regulamin i warunki

KKM obejmuje:
- rabat 10% na menu Restauracji Magia Lubczyku,
- rabat 10% na menu Lobby Bar i Beach Bar
- rabat 10% na korzystanie ze strefy wodno-termalnej,
- rabat 10% na zabiegi Netura Wellness & SPA.