COFFEE DESK

Towary i usługi.

Opis

Najnowsze posty na blogu
Jak czyścić młynki do kawy?
Test spieniaczy do mleka - ręczny czy elektryczny?
7 dobrych kawowych rad na wakacje
Coffeedesk - Sklep z Kawą i Herbatą

 

Coffeedesk to nie tylko sklep z kawą i herbatą, ale także miejsce, w którym dzielimy się z Wami pasją do przyrządzania i picia najlepszej kawy pod słońcem. Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasze herbaty i kawy były zawsze najwyższej jakości, a akcesoria do ich parzenia dobieramy dla Was z niezwykłą starannością. Nie przypadkiem na nasze motto wybraliśmy hasło „Supreme Service" („Najlepsza obsługa") - perfekcyjna obsługa klienta to dla nas priorytet.

Blog o kawie tworzony we współpracy z najlepszymi baristami w Polsce jest do Waszej dyspozycji w każdej chwili, gdy potrzebujecie informacji na temat alternatywnych metod parzenia kawy. Znajdziecie tam nowości i smaczki ze świata kawy i herbaty, informacje o aktualnych wydarzeniach, recenzje kaw i akcesoriów, a także ciekawostki z życia naszej firmy. Szczególną uwagę przykładamy do wyjaśnienia Wam zasad i sposobów parzenia kawy, byście w łatwy sposób mogli dobrać odpowiednie dla Was produkty w naszym sklepie internetowym z kawą.
 

Regulamin i warunki

10% zniżki na wszystkie napoje i jedzenie oraz na cały asortyment w sklepie z kawą i akcesoriami do jej parzenia (zniżka nie dotyczy ekspresów).