WICHŁACZ BISTRO-BAR

Kołobrzeg, Towarowa 14
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

WICHŁACZ BISTRO-BAROpis

W Wichłacz Bistro-Bar naszym zadaniem jest przede wszystkim zmienianie i propagowanie kultury picia alkoholu. Chcemy pokazać naszym Gościom, jak wiele tajemnic skrywa w sobie dobrze przyrządzony koktajl, jak łączyć trunki z jedzeniem, aby najpełniej wydobyć ich smaki oraz jak się przy tym wybornie bawić.
 
W naszej ofercie posiadamy starannie wyselekcjonowane pozycje koktajli klasycznych oraz kilka własnych, autorskich wariacji. Proste, zbalansowane i często sezonowe kompozycje gwarantują niezapomniane doznania i są doskonałym wprowadzeniem w koktajlowy świat. Ponadto, w naszej ofercie nie zabrakło Amaro, idealnego na wzmocnienie apetytu czy ziołowych likierów polecanych po posiłku, a dopełnieniem całości jest bogaty wybór win, piw kraftowych i lemoniad.
 
Nasz zespół to doświadczeni i pełni pasji barmani, którzy z wielką chęcią pomogą zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.
 
Kuchnia w Wichłacz Bistro-Bar to miejsce, w którym lubimy zaskakiwać - zarówno pysznym smakiem, jak i niecodziennymi połączeniami. Nasze dania są zawsze nietypowe – i chociaż w naszej ofercie znajdują się klasyczne pozycje, to podajemy je w naszych wyjątkowych odsłonach, nie lubimy nudy!
 
Nasza karta jest krótka i skrupulatnie przemyślana – każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Zwolennicy bardziej wyrafinowanych dań z pewnością docenią nasz schab z kością podawany z mizerią z kiszonych buraków, a zwolennicy klasyków: fish&chips. Nasza oferta jest dopasowana zarówno do potrzeb osób poszukujących pożywnego posiłku w czasie przerwy w pracy, jak i dzieci, wegan czy wegetarian.
 
Nasza kuchnia jest klasyczna i nowoczesna zarazem. Zabawa smakami i eksplorowanie nowych możliwości pozwala nam tworzyć niebanalne połączania, jak choćby nasza autorska tapioka o smaku lemoniady w tatarze z łososia jurajskiego. Nie lubimy szufladkowania – chcemy by nasi Goście mogli poznać nas za każdym razem z innej strony, a przy tym zawsze się wyśmienicie bawić.
 
Jesteśmy otwarci od świtu do nocy! Zapraszamy!

Regulamin i warunki

5% zniżki na cały rachunek.