MIASTECZKO RODZINNE

78-100 Kołobrzeg, Warzelnicza 1
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

MIASTECZKO RODZINNEOpis

Miasteczko rodzinne to moc atrakcji dla całej rodziny!
45 darmowych atrakcji z Mapki Atrakcji, to pomysł na dzień rodzinnych wyzwań. Z Mapką Atrakcji zdobywamy pieczątki za każde wykonane zadanie, a jak zbierzemy wszystkie pieczątki to jest Nagroda.

Gigantyczne dmuchańce w całkiem nowym wydaniu - Kompleks Dmuchańców Podwodny Świat, w którym przenosimy się do morskiej krainy zabaw: zjeżdżalnie pod Ośmiornicą, ruchomy połykacz Rekin, ściana wspinaczkową na rafie koralowej, morskie przeszkody, skoczne kule, zamek do skakania i ukryta zjeżdżalnia. Wewnątrz arena dla rodziców, z której można wykonać piękne zdjęcia i być w pobliżu bawiącego się dziecka.

Kompleks Dmuchańców Dżungla to kolejny dmuchany Gigant z Miasteczku Rodzinnym, tym razem wewnątrz czekają zwierzątka z Dżungla, basen z piłeczkami, dwie zjeżdżalnie, ruchomy połykacz Tygrys, skoczne kule, zamek do skakania, miękką górka. Po południu dmuchaniec jest w cieniu.

Starsze dzieci zapraszamy do strefy extreme Arena Gigantów znanej z programów TV Wymiatacze W strefie 100 metrów toru przeszkód z 4 zjeżdżalniami i oryginalne skoczne kule Wipe Out. Ta atrakcja jest również dla dorosłych i młodzieży, szczególnie wieczorową porą.

Atrakcje wodne: Roller Wodny to wielki walec do chodzenia po wodzie. Roller to niesamowite wrażenia zarówno dla dzieci jak i młodzieży. Wskocz do walca i szalejcie całą ekipą.

Basen z łódeczkami z ręcznym napędem korbowym to uwielbiana atrakcja przez dzieci szczególnie nad wodą. Łódeczki mogą kręcić się w kółko i pływać po dużym basenie. Do dwuosobowej łódeczki może wejść rodzic z małym dzieckiem. Rodzic nie płaci za bilet.

Snow-Tubing czyli zjeżdżalnia pontonowa do zjazdów ma szybkich pontonach. Trampoliny Euro-Bunggy to trampoliny z akrobacjami na elastycznych linach. Bezpieczne skoki aż do nieba to niesamowite dosznania dla dzieci i młodzieży. Posiadamy malutkie i duże uprzęże więc z atrakcji można korzystać bez ograniczeń wiekowych.

Scena animacyjna to atrakcje taneczne , zumba, animacje zabaw, dyskoteka dla dzieci, tańce, zabawa z chustą animacyjną, pokazy wielkich baniek mydlanych - nasz program na scenie zawsze jest zapowiedziany na Facebooku lub na.miejscu na tablicy informacyjnej.

Sprawdź jakie atrakcje szykujemy:-)

Zabawa pod sceną jest za darmo dla każdego. Namiot gier i zabaw: automaty do gier, bokser, Kopacz, cymbergaje, ciuchcia, karuzela, autka i piłkarzyki stołowe. Strefa cateringowa: lody na gałki, mrożone kuleczki MiniMelts, popcorn, wata cukrowa, długie żelki, lemoniada i zimne napoje.

Karta Mieszkańca to moc zniżek dla.każdego mieszkańca Kołobrzegu:
20% zniżki na bilety wstępu na atrakcje
20% zniżki na bilety całodniowe
45 darmowych atrakcji z Mapki Atrakcji

Bilety całodniowe są w formie opaski na rękę I można wyjść z obiektu i wrócić tego samego dnia. Zatem można połączyć wizytę w Miasteczku Rodzinnym z plażowaniem, zwiedzaniem portu, mola, wyjść na obiad i wrócić na kolejną porcję fantastycznej zabawy:-)

Zapraszamy, przyjdź, tu jest fantastycznie:-)

Regulamin i warunki

Miasteczko Rodzinne oferuje:
- 45 darmowych atrakcji z Mapki Atrakcji + Nagroda;
- 20% zniżki na zakup biletów wstępu na atrakcje;
- 20% zniżki na zakup biletów całodniowych.